Вебінар «Швидка побудова та інтеграція бібліотек: використання CMake та Ninja»

15:42, 22-05-2018

Сьогодні відкриті бібліотеки та додатки C++ майже завжди будуються з CMake. Але що таке CMake? Як ви використовуєте його, щоб додати сторонню C++  бібліотеку до власного додатку на C++ Builder? Приєднайтеся до ведучого, Девіда Міллінгтона для ознайомлення з цими технологіями, новою їх підтримкою, доданою в C++ Builder 10.2.3, і як використовувати їх для покращення ваших додатків та розробки.

Девід Міллінгтон – давній розробник на C++ та Delphi. За походженням з Австралії, він зараз живе на далекій півночі Європи. Раніше він полюбляв кожне літо із 22-годинами дня, а тепер «божеволіє» від кожної зими із 22 годинами ночі. Від часу вступу до Embarcadero в 2016 році він працював старшим менеджером по продуктах для C++, RAD Studio IDE і відладчику.

Вебінар проводиться 24 травня з 16:00 до 17:00 та з 21:00 до 22:00.

Запрошуються всі, хто цікавиться розробкою програмного забезпечення для баз даних, корпоративних систем і додатків для мобільних пристроїв. Участь безкоштовна, але попередньо потрібно зареєструватися за посиланням.