ОБРАНА МІС ЗОЛОТА КОРОНА УНІВЕРСИТЕТУ – 2018

13:24, 23-05-2018

23.05.2018 о 14:00 в актовому залі відбувся грандіозний конкурс «МІС ЗОЛОТА КОРОНА УНІВЕРСИТЕТУ – 2018»

В конкурсі були такі номінації:

1. Міс Посмішка
  2. Міс Пластика
  3. Міс Бікіні
  4. Міс Талант
  5. Міс Модель
  6. Міс Глядацьких симпатій
  7. Міс Спонсорських симпатій
  8. Міс Інтернет симпатій
  9. 2–га віце-міс
  10. 1-ша віце-міс

І найголовніша номінація: «Міс Золота Корона Університету – 2018»

Це було справді дуже емоційне, красиве, захоплююче дійство. Всі дівчата, як ніколи, проявили себе на найвищому рівні, тому суддям справді було важко обрати переможницю.
Звичайно, ще раз хочемо подякувати кожній з наших красунь:

Міс Посмішка – Нагорна Єлизавета. Маленька красуня, яка не залишила нікого байдужим, запалила всіх своїм танком та справді закохала у свою посмішку. Також Ліза отримала номінацію Міс Глядацьких симпатій та стала улюбленицею глядачів конкурсу.

Міс Бікіні – Чапан Лейла. Неможливо відвести погляду від твоєї ідеальної фігури і номінація тому підтвердження. Дякуємо тобі за таку чуттєву пісню, вона нікого не залишила байдужим.

Міс Модель – Стефанюк Лілія. Дівчина-запальничка – адже її енергії на сцені можна тільки позаздрити. Ти зарядила весь зал собою та зачарувала своїми рухами.

Міс Талант – Михайлишина Марія. Струнка, висока, красива – дівчина з модельною зовнішністю. Дуже ніжна та чуттєва – приклад ідеальної дівчини.

Міс Пластика – Смульська Вікторія. Твій танок ще надовго залишиться в наших серцях - навряд чи хтось залишився байдужим до тих почуттів, які ти донесла ним. А твоїй харизмі та вмінню рухатись позаздрять навіть зірки. Ось ми і підійшли до трійки найкращих, титулованих красунь цього року:

Друга Віце-міс – Миронова Дарина. Поєднала у собі все: і гарні зовнішність, і талант, і пластичність. Змусила пританцьовувати і підспівувати тобі весь зал. Дуже позитивна і прониклива дівчина.

Перша Віце-міс – Бламар Марія. Ти наче маленька принцеса – дуже ніжна, тендітна та чарівна. Полонила серця багатьох глядачів і стала справжнім відкриттям цього конкурсу. Також Маша отримала ще дві номінації: Міс Інтернет симпатій та Міс Спонсорських симпатій.

Міс Золота Корона Університету 2018 – Денисова Катерина. Ти наче дівчина з обкладинки. Твоєю зовнішністю заполюються всі: і чоловіки, і жінки. Ти змогла поєднати в собі всі, якості, які мають бути у Королеви краси і при цьому залишить стриманою та скромною.

Особливу подяку хочемо виразити Назаренко Дар’ї та Світіній Ольгі, за їхню сумлінну співпрацю та блискавично проведену роботу, також нашим звукооператорам та ведучим цього дійства.

Не забудемо за наших спонсорів: автошколу Easy Drive, школу англійської мови Speak-Up, City Pub та кінотеатр Супутник.

Дякуємо всім нашим красуням за таке чудове свято краси і ніжності!

Фото з конкурсу тут.