Вітаємо старшого викладача КВМ Власик Г. М. з успішним захистом кандидатської дисертації

08:15, 24-05-2018

22 травня 2018 року в Інституті математики НАН України відбувся успішний захист дисертації викладача кафедри вищої математики Власик Ганни Миколаївни на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук.

Тема дисертації: «Оцінки норм тригонометричних поліномів і поперечники класів (ψ,β)-диференційовних функцій».

Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук, професор Романюк Анатолій Сергійович, завідувач відділу теорії функцій Інституту математики НАН України.

На захисті був присутній завідувач кафедри вищої математики Навчально-наукового інституту Гуманітарних та природничих дисциплін Державного університету телекомунікацій доктор технічних наук, професор Барабаш Олег Володимирович та співробітники кафедри.

Колектив кафедри бажає успіхів Власик Г. М. у подальшій науково-педагогічній діяльності! А всім іншим викладачам – не зупинятися на досягнутому!