Студенти приступили до здачі звітності з навчальних дисциплін кафедри УІКБ за весняний семестр навчання

10:03, 26-05-2018

На кафедрі Управління інформаційною та кібернетічною безпекою успішно завершується підготовка студентів до весняної екзаменаційної сесії. Так з дисципліни "Захист баз і сховищ даних" в навчальних групах БСД-31, БСД-32 і УБД-31 був проведений останній модульний контроль. В кращу сторону по знаннях відзначені студенти: Адамович О.В., Галузин І.С., Ліщук І.В.; Колесник Д.Р., Райтер О.П., Ткачук А.О .; Запорожченко М.М., Кравченко К.А., Рачинська С.О.

25.05.18 на заліку з дисципліни ЗБСД в БСД-32 отримали відмінні оцінки: Коваленко С.В., Колесник Д.Р., Райтер О.П. і Ткачук А.О.

Як відзначили студенти при підведенні підсумків, виконання контрольної роботи по темі "Розробка для організацій бази даних", пов'язаної з виконанням завдань у сфері інформаційної безпеки, допомогло в закріпленні отриманих знань і набутті практичних навичок.

Саме придбання знань і навичок під час навчання сприяє накопиченню досвіду щодо забезпечення інформаційної безпеки організації (підприємства) і дозволяє якісно підвищити рівень випускника університету за спеціальністю "Кібербезпека".