Випускники Державного університету телекомунікацій - бажані співробітники провідних телекомунікаційних компаній

08:19, 30-05-2018

У Державному університеті телекомунікацій розроблена та успішно реалізується концептуально нова освітня модель підготовки високопрофесійних спеціалістів в IT-галузі.

СУТЬ  МОДЕЛІ:

• ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ ПОЧИНАЄТЬСЯ  ВЖЕ З ПЕРШОГО  КУРСУ;
  • НА ВИВЧЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ  ДИСЦИПЛІН ВІДВЕДЕНО 50 ГОДИН ВСЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЧАСУ;
  • В МЕЖАХ КОЖНОЇ  НАВЧАЛЬНОЇ  ДИСЦИПЛІНИ ВІДВЕДЕНО  50 %  ЧАСУ  НА  ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ;
  • ПРОТЯГОМ УСІХ РОКІВ НАВЧАННЯ  ПРОВОДИТЬСЯ ПОГЛИБЛЕНЕ ВИВЧЕННЯ  АНГЛІЙСЬКОЇ  МОВИ;
  • ПРАКТИЧНЕ НАВЧАННЯ ПРОВОДИТЬСЯ ЛАБОРАТОРІЯХ УКОМПЛЕКТОВАНИХ НОВІТНІМ ОБЛАДНАННЯМ ОСТАННЬОГО  ПОКОЛІННЯ;
  • ФАХІВЦІ ПРОВІДНИХ КОМПАНІЙ - ПАРТНЕРІВ УНІВЕРСИТЕТУ, ЗАЛУЧАЮТЬСЯ ДО ВИКЛАДАНЬ ПРАКТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН, СПРИЯЮТЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ  ВИПУСКНИКІВ

В Університеті створено авторизований тестовий центр Pearson VUE, сертифікати якого визнаються у 175 країнах світу.  За час навчання студенти мають змогу безкоштовно отримати міжнародні сертифікати найвідоміших у світі компаній - Hewlet-Packard, Oracle, Cisco, ІВМ, Juniper Networks, Ericsson та інших.

Наявність міжнародного сертифікату надає нашому випускнику значні переваги під час працевлаштування на роботу, отримання більш достойної та високооплачуваної посади, а також можливість працевлаштуватися за кордоном.

В Університеті створено єдину в Україні Академію Juniper Networks, навчально-науковий центр «Технології  Hewlett-Packard», Академію Cisco, лабораторію на базі обладнання компанії Huawei, Китай, центр інфокомунікаційних технологій на базі обладнання компаній Ericsson, Siemens, ZTE, Radwin,  та  багато інших.

Участь студентів в програмах навчання в академіях і Центрах безкоштовно.

Завдяки такій практичній підготовці випускники  Університету користуються великим попитом на сучасному ринку праці.

Визнання Державою високого рівня підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій підтверджено  на міжнародній спеціалізованій  виставці «Освіта і кар’єра 2018», на якій Державний університет телекомунікацій було удостоєно почесного звання «Лідер вищої освіти України» та вручено Гран-прі у номінаціях:

• «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»;
  • «За ефективну співпрацю з профільними компаніями - роботодавцям.

НАВЧАННЯ У НАШОМУ УНІВЕРСИТЕТІ – ЗАПОРУКА ПРАКТИЧНОГО УСПІХУ  В  ЖИТТІ!!!