Навчання за перспективним напрямком!

14:14, 01-06-2018

Всім відомо, що великих обертів набуває розвиток "зеленої" енергетики в Україні та в цілому світі. Тому Японія зацікавилась українськими проектами.

Віце-президент всесвітньо відомої японської корпорації «Марубені» Ямазое Шигеру та Голова Держенергоефективності Сергій Савчук обговорили можливості українсько-японської співпраці щодо розвитку проектів «зеленої» енергетики та переробки сміття в Україні. Про це повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

Раніше Японія вже цікавилася партнерством з Україною. В свою чергу Сергій Савчук представив японській стороні значний потенціал «чистої» енергетики в Україні, підготовлену та запроваджену сприятливу законодавчу базу, низку діючих для інвесторів стимулів, позитивну стрімку динаміку введення нових потужностей та нові потенційні проекти, опубліковані на Інтерактивній карті «UAMAP».

Зокрема, були обговорені актуальні для українських міст та перспективні для іноземних інвестицій проекти зі встановлення сонячних, вітрових електростанцій, когенераційних установок на біомасі, біогазових установок та будівництва заводів із переробки сміття та подальшої генерації енергії.

Повідомляється, що Держенергоефективності надасть японській компанії для вивчення детальну інформацію щодо розвитку відновлюваної енергетики в Україні та низку інвестиційно-привабливих проектів.

Про «Марубені»:

• понад 100-років роботи у різних секторах економіки
  • більше 100 філіалів і офісів у 67 країнах світу
  • у своїй діяльності компанія активно впроваджує низку проектів із використанням відновлюваних джерел енергії. Серед найбільш цікавих – участь у проекті із встановлення сонячної електростанції загальною потужністю 1177 МВт в Об’єднаних Арабських Еміратах (https://www.marubeni.com/en/news/2017/release/201705292.pdf#search=%22jinkosolar%22).

Про нові проекти відновлювальної енергетики зможете дізнатися на 10-му Форумі та Виставці Новітньої енергетики Східної Європи SEF 2018 KYIV, 16-19 жовтня.