Тільки в Державному університеті телекомунікацій вже з першого курсу студенти навчаються по спеціальності!

11:13, 02-06-2018

Тілько в Державному університеті телекомунікацій уже з першого курсу навчають студентів по спеціальності!!!

На кафедрі Комп'ютерної інженерії дисципліни 1-го курсу по спеціальності:

1. Основи комп'ютерної інженерії.
  2. Архітектура комп'ютерів.
  3. Апаратні та програмні засоби комп'ютерної інженерії.

І все це тільки початок захоплюючого шляху у світ комп'ютерної інженерії...

А ви знаєте, що у нас з першого курсу викладають англійську? Не здивувались?

Можливо, хтось скаже: "Англійську всюди викладають, тільки рівень залишає бажати кращого... London is the capital of Great Britain... От і всі знання..."

Але ми все ж спробуємо вас здивувати... У нашому університеті вже з 3-го курсу студенти вивчають дисципліни по спеціальності англійською мовою, і, погодьтесь, рівня "London is the capital of Great Britain..." тут вже було б недостатньо!

І це тільки невеликі крихти інформації, якими наша кафедра хотіла б поділитися з Вами.

IT-сектор в Україні зростає на 25% щорічно, і якщо підсумувати, то за останні 10 років він виріс в 10 разів. На 2018 рік, за оцінками фахівців і IТ-компаній і асоціацій, частка експорту становить 2,5 мільярда доларів на рік. IТ займає третє місце після металургії та агросектору та конкурує з експортом хімічних матеріалів. Тому навчання на кафедрі Комп'ютерної інженерії в Державному університеті телекомунікацій є найкращою інвестицією в своє майбутнє. Запрошуємо на навчання всіх бажаючих!