Про сертифікацію студентів з дисципліни "Іноземна мова" у травні-червні 2018р.

10:57, 13-06-2018

В Державному університеті телекомунікацій велика увага приділяється впровадженню інноваційного змісту навчання студентів. Важливою складовою сучасного навчання є система посиленого вивчення англійської мови. Зокрема, на 1-2 курсі проводяться 6 годин навчальних занять на тиждень для вивчення галузевої технічної англійської мови в межах мовного рівня В2.

Для забезпечення сучасного змісту навчання студентів, в освітньому процесі започатковано використання кращих світових англомовних фахових (ІТ, ТК) підручників видавництв Оксфордського та Кембриджського університетів, видавництва Пірсон, а також вітчизняного підручника “The Language of Science” НАН України.

Для підвищення якості навчання іноземних мов, забезпечення мотивації студентів та успішного подальшого працевлаштування випускників університету, організовано тестування студентів з видачею сертифікату за відмінне опанування навчальним матеріалом.

На виконання  вимог Положення про сертифікацію студентів з дисципліни іноземна мова кафедрою ІМ був визначений список кандидатів з дотриманням таких критеріїв:

1. Успішність навчання (за результатами поточного, рубіжного та підсумкового контролю) – 90% і більше;
  2. Активна соціально цінна життєва позиція студента; участь у міжвузівських олімпіадах з іноземних мов, а також у заходах студентської наукової і методичної роботи за напрямом діяльності кафедри іноземних мов.

Станом на 10.06.18р. було сертифіковано:

• аспіранти – 2;
  • студенти 1-2 курсів – 174.

Це є важливим досягненням навчально-виховного процесу.