Кафедра МВТ вітає студентів групи РТД-41 з успішним захистом бакалаврських робіт

09:59, 15-06-2018

12 і 13 червня в стінах навчальної лабораторії кафедри Мобільних і відеоінформаційних технологій відбувся захист бакалаврських робіт студентами академічної групи РТД-41.

Якість підготовки професійних кадрів в області мобільних телекомунікацій та відеоінформаційних технологій багато в чому визначає майбутнє технологій. А це говорить про велику значущість освіти в цьому напрямку.

У Державному університеті телекомунікацій на кафедрі мобільних та відеоінформаційних технологій здійснюється підготовка фахівців за однією з найкращих спеціалізацій «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення».

Колектив кафедри МВТ вітає сформованих фахівців з успішним захистом їх бакалаврських робіт і бажає кожному не прощатися з безмежним світом телекомунікацій. Сподіваємося, що ваші роботи, підштовхнуть вас до нових висот і досягнень!

З повагою,
колектив кафедри МВТ