Кафедра Інформаційних систем та технологій прийняла участь у захисті бакалаврських робіт!

09:49, 15-06-2018

Кафедра Інформаційних систем та технологій прийняла участь у захисті бакалаврських робіт. Студенти показали достатньо високий рівень знань зі спеціальності, та успішно захистили свої роботи на представлені нижче теми. Запропоновані роботи є актуальними для телекомунікаційної галузі України та направлені на її розвиток в цілому.

Навчаючись у нас, ви зможете працювати над однією з поданих тем або представити свою тему.

Теми бакалаврських робіт, захищених у 2018 році:

1. Дослідження шляхів та розроблення рекомендацій щодо організації телефонії для офісних приміщень на базі технології VoIP.
  2. Організація корпоративної мережі на основі технології VPN.
  3. Дослідження застосування технології Blockchain у IoT  мережах.
  4. Дослідження впровадження технології 4G в мережах мобільних операторів.
  5. Розробка системи «Розумний дім».
  6. Дослідження взаємодії протоколів ІР4 і ІР6 в сучасних ІКТ мережах.
  7. Інформаційні системи та технології по темі «Організація мережі доступу на базі технології 10GPON».
  8. Дослідження підвищення якості функціонування систем управління мережами LTE.
  9. Розробка інструмента для комплексної оптимізації Web ресурсів на базі сучасних сервісів.
  10. Розробка локальної мережі на базі технології Ethernet.
  11. Вплив GNSS на економічний розвиток країни.