Інструктори Сisco взяли активну участь в забігу, присвяченому дню медичного працівника

15:25, 15-06-2018

Як відомо, технології та медицина - одні з найбільш модних, популярних і цікавих напрямків у високотехнологічному бізнесі. Тисячі амбітних стартапів залучають мільярди інвестицій і представляють продукти, яким місце швидше на сторінках фантастичних романів.

Інструктори Cisco кафедри Комп'ютерної інженерії разом з співробітниками київської екстреної медичної допомоги та медицини катастроф брали активну участь в забігу присвяченого дню медичного працівника.

Співробітники кафедри активно агітували і роз'яснювали нововведення освітнього процесу в Державному університеті телекомунікацій для співробітників центру екстреної медицини міста Києва та відвідувачів заходу. Навчання на кафедрі Комп'ютерної інженерії є найкращою інвестицією в своє майбутнє. Запрошуємо на навчання всіх бажаючих!