Кафедра Інформаційних систем та технологій запрошує до навчання випускників коледжів за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології!

14:04, 21-06-2018

Шановні випускники коледжів, кафедра Інформаційних систем та технологій запрошує Вас до навчання за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології. Основним напрямком спеціальності "Інформаційні системи та технології" є розробка і практичне використання інформаційних технологій з акцентом на системах Internet of things, Cloud сервісах, Big Data.

Поступивши на спеціальність «126 - Інформаційні системи та технології» на вас чекатимуть дружелюбні одногрупники, які вже рік навчаються та мають певний досвід. У процесі навчання студенти мають можливість отримання міжнародних сертифікатів Cisco, Oracle, Hewlett-Packard та ін., що надає їм пріоритет при влаштуванні на роботу, а отримання вищої професійної освіти дозволить успішно здійснювати розробку, впровадження й дослідження інформаційних систем та технологій  у різних галузях людської діяльності.

Навчання в Державному університеті телекомунікацій на спеціальності «126 - Інформаційні системи та технології» надасть змогу отримати перспективне майбутнє в галузі ІТ, а саме працювати в успішних компаніях наших партнерів таких як Lifecell, Київстар, GMS, Binotel, IPnet. Одержані знання, уміння та навички у сфері інформаційних систем та технологій забезпечать підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці!