Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій вітає випускників з отриманням дипломів

20:41, 25-06-2018

23 червня 2018 року у Державному університеті телекомунікацій відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів та бакалаврів випускникам кафедри  «Мобільних та відеоінформаційних технологій».

В Університеті вручення дипломів – визначна подія. Адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Роки навчання в університеті пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли студентам вручили заповітні дипломи.

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

Шановні випускники! Вітаємо вас з отриманням дипломів! Пам'ятайте свою alma mater, у стінах якої ви провели кращі роки студентського життя! До нових звершень!

З повагою,
колектив кафедри МВТ