З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!

13:15, 28-06-2018

Шановні наші колеги, студенти, друзі, однодумці!

Кафедра Публічного управління та адміністрування щиро вітає всіх нас із великим святом нашої рідної України – Днем Конституції! Саме наша Конституція знаменує зародження, становлення і розквіт святинь суспільства в державі. Звісно, тернистий шлях подолання всіх перешкод у розбудові нашої країни є дуже нелегким та вимагає від нас великого терпіння та натхненних зусиль. Але ми впевнені, що велике прагнення всього українського суспільства жити у вільній, суверенній демократичній державі, помножене на вроджену мудрість та працелюбність нашого славетного народу, – переможе і подолає всі негаразди. Ми щиро бажаємо всім нам міцного здоров’я, мирного життя, безмежного щастя та великих життєвих звершень!

Рідна наша Україно! Квітни й будь країною миру, щастя й злагоди!

З повагою, науково-педагогічний колектив кафедри
Публічного управління та адміністрування.