До уваги студентів першого курсу спеціальності «Системний аналіз»!

09:44, 30-08-2018

Шановні першокурсники!

Кафедра Системного аналізу вітає вас із початком 2018-2019 навчального року і доводить до вашого відома інформацію з організаційних питань.

У п’ятницю 31 серпня 2018 року об 11:00 в актовій залі ДУТ відбудуться збори студентів першого курсу (явка не обов’язкова).

Куратором навчальної групи першого курсу САД-11 призначений доцент кафедри Системного аналізу Ярцев Володимир Петрович.

Куратори навчальних груп старших курсів не змінились:

• група САД-21 – Золотухіна Оксана Анатоліївна, старший викладач кафедри Системного аналізу;
  • група САД-31 – Тітова Анастасія Юріївна, доцент кафедри Системного аналізу.

Першого вересня в університеті вихідний день.

Урочисті заходи, присвячені початку нового навчального року та врученню студентських квитків студентам першого курсу, відбудуться 3 вересня 2018 року о 8 годині.

Студентів, які вступили на навчання на другий чи третій курс спеціальності «Системний аналіз», запрошуємо прийти на урочисті збори 03 вересня об 11:30 до аудиторії 205.

Бажаємо вам успіхів у навчанні!