Державний Університет Телекомунікацій

Списки студентів 2-3 курсів факультету ІТ

До уваги студентів 2-х та 3-х курсів!

Згідно з розкладом занять http://e-rozklad.dut.edu.ua/timeTable/group пари починаються 03.09.2018.

Списки груп приведено нижче.

121 Програмна інженерія

ПД-31

1

Александренко Максим Андрійович

2

Бабак Володимир Володимирович

3

Бабік Данило Тарасович

4

Білов Павло Михайлович

5

Блищак Назарій Васильович

6

Бондаренко Артем Ігорович     

7

Боровик Роман  Павлович

8

Борук Вадим Юрійович

9

Деменков Микола Миколайович

10

Заікін Сергій Сергійович

11

Ільюкевич Гліб Олегович (зам. старости)

12

Козак Андрій Сергійович

13

Козій Олексій Вадимович

14

Колодюк Андрій Васильович

15

Кутц Андрій Валерійович (староста)

16

Лотош Марія Володимирівна

17

Максименко Руслан Сергійович

18

Надюк Роман Сергійович

19

Печериця Віталій Валентинович

20

Сабадах Владислав Сергійович

21

Серьогіна Аня Вячеславівна

22

Сєчко Євгеній Олегович

23

Скляренко Владислав Ігорович

24

Треньов Микита Георгійович

ПД-32

1

Бабій Дмитро Володимирович

2

Бен Хассен Адам Бен Рашед

3

Берлев Юлій Денисович

4

Вітусевич Євгеній Сергійович

5

Гнатюк Владислав Іванович

6

Зайчук Дмитро Іванович

7

Іванцов Владислав Валерійович

8

Карандюк Олена Олександрівна

9

Копаєв Данііл Олександрович

10

Кривченко Денис Олександрович

11

Куклін Дмитро Олександрович

12

Муталібов Ерік Ярметович

13

Нагорний Євген Олегович

14

Петрухно Тарас Олександрович

15

Резніченко Даніїл Андрійович 

16

Савіцький Вячеслав Андрійович (староста)

17

Сенишина Софія Михайлівна

18

Старовойтов Віталій Олексійович

19

Столяров Андрій Сергійович (зам. старости)

20

Стоян Микола Олександрович

21

Турбаєвський Роман Олегович

22

Федан Ігор Вікторович

23

Шешеня Олександр Сергійович

24

Янчук Дмитро Сергійович              

ПД-33

1

Балашова Єлизавета Олександрівна

2

Бойко Євгеній Андрійович

3

Бондаренко Павєл Вячеславович (староста)

4

Боярський Олексій Володимирович

5

Бріт Ярослав Олегович

6

Гаврилей Олександр Петрович

7

Газанфаров Руслан Афган огли

8

Гришан Андрій Петрович

9

Гріневич Павло Андрійович

10

Деревець Артем Валерійович

11

Жужков Денис Ігорович

12

Кирилов Іван Ігорович

13

Клімов Антон Олегович

14

Колісник Владислав Олександрович

15

Криворученко Дмитрій Олегович

16

Лисюченко Руслан Вадимович

17

Підвисоцький Олександр Костянтинович

18

Рогальський Михайло Ігорович

19

Тілік Дмитро Олексійович

20

Чепур Марина Костянтинівна 

21

Шевченко Владислав Владиславович

123 Комп'ютерна інженерія

КІД-31

1

Біденко Андрій Андрійович

2

Ващенко Олександр Сергійович

3

Водяний Владислав Андрійович

4

Гаркавий Ігор Андрійович

5

Ґедірлі Мікаель Мамедович

6

Голубов Ігор Олександрович

7

Журавльов Дмитро Олексійович

8

Капличний Ростислав Анатолійович

9

Касинець Наталія Василівна

10

Квас Лев Олексійович

11

Лавріненко Владислав Русланович

12

Ляшенко Владислав Віталійович

13

Макарчук Назар Віталійович

14

Максімов Євгеній Сергійович

15

Міхеєв Сергій Сергійович

16

Новіков Артем Миколайович

17

Перепелиця Ілля Олексійович

18

Поддубний Владислав Сергійович

19

Полянський Ілля Олександрович

20

Салата Максим Борисович

21

Соколовський Ян Вадимович

22

Тищенко Сергій Вікторович

23

Харченко В’ячеслав Віталійович

24

Цапро Ігор Вікторович (староста)

25

Шелякова Софія Олександрівна (зам. старости)

26

Шеремет Владислав Васильович

КІД-32

1

Абдельмаксуд Мохамед

2

Алмагхбоуб Ахмед Ібрахім

3

Елмагхбуб Махмоуд Ібрагім

4

Аврамчук Артем Ігорович

5

Білобровець Кирило Степанович

6

Бобиленко Артем Юрійович

7

Гавва Іван Ігорович

8

Городецький Юрій Михайлович

9

Грабовецький Нікіта Вікторович

10

Грабовський Микола Валерійович

11

Диняк Володимир Миколайович

12

Долгерт Марина Олександрівна

13

Єременко Дмитро Сергійович

14

Заборін Микита Юрійович

15

Калюжний Олексій Вячеславович

16

Ковальчук Артем Романович

17

Крижановський Владислав Володимирович

18

Марчук Ярослав Васильович

19

Овчаренко Даніїл Олегович

20

Онучин Микита Романович

21

Остапчук Владислав Валерійович

22

Розмаїтий Дмитро Олегович (староста)

23

Свищук Марія Миколаївна

24

Сотников Андрій Денисович

25

Тимків Володимир Русланович

26

Тимофєєв Артем Андрійович

27

Урсол Тамара Сергіївна (зам. старости)

28

Фомін Антон Валентинович

29

Цвик Олександр Сергійович

30

Щерба Данііл Миколайович

КІД-33

1

Білоус Денис Тарасович

2

Бродацький Ростіслав Вікторович

3

Бурьянський Артем Миколайович

4

Задояний Владислав Володимирович

5

Карпіловський Павло Андрійович

6

Комащенко Борис Дмитрович

7

Коробкін Андрій Юрійович

8

Косаківський Олександр Сергійович

9

Кушнір Роман Євгенович (зам. старости)

10

Мамонтов Георгій Владиславович

11

Марочко Даніїл Сергійович

12

Михайлов Олексій Дмитрович

13

Нікітін Олексій Геннадійович

14

Помогаєв Олександр Сергійович

15

Пригода Андрій Олегович (староста)

16

Сингаєвський Андрій Сергійович

17

Токарчук Андрій Вікторович

18

Хекало Микола Едуардович

19

Ходос Максим Володимирович

20

Шуменко Микола Андрійович

21

Ячник Назар Петрович

126 Інформаційні системи та технології

ІСД-31

1

Алтинніков Дмитро Євгенович

2

Асман Максим Ярославович

3

Бєлкін Юрій Олегович

4

Бойко Максим Юрійович 

5

Вільцев Олег Ігорович

6

Грінько Ігор Станіславович (зам. старости)

7

Джерелейко Артем Олександрович

8

Дубчак Дмитро Костянтинович

9

Зайко Ігор Дмитрович

10

Казанцев Владислав Дмитрович

11

Колодяженський Богдан Михайлович

12

Лєнська Ірина Станіславівна

13

Леонтьєв Ілля Олексійович

14

Макарцев Максим Олександрович (староста)

15

Миколаєнко Владислав Олександрович

16

Назаренко Андрій Олегович

17

Назаренко Олексій Михайлович

18

Ніколаєнко Олексій Миколайович

19

Постельников В'ячеслав Миколайович

20

Сушко Владислав Петрович

21

Токарчук Дмитро Олегович

22

Трамбовецький Олександр Андрійович

122 Комп'ютерні науки

КНД-31

1

Буришин Дмитро Васильович

2

Гандзюк Віктор Олексійович

3

Голуб Костянтин Михайлович

4

Гнидюк Дмитро Сергійович

5

Даниленко Євгеній Миколайович (староста)

6

Дем'яненко Михайло Ігорович

7

Діденко Олександр Олександрович (зам. старости)

8

Дубовик Олександр Андрійович

9

Єрмоленко Вадим Олександрович

10

Зеркаль Юрій Іванович              

11

Кисіль Андрій Андрійович

12

Коваленко Андрій Володимирович

13

Коваленко Дмитро Олексійович

14

Колодяжний Олександр Олегович

15

Красножон Дмитро Олексійович

16

Кушнірук Владислав Васильович

17

Лисенко Олександр Васильович

18

Мартинов Олександр Максимович

19

Мельниченко Олександр Михайлович

20

Мололкін Володимир Сергійович

21

Новік Ігор Вячеславович

22

Орищук Назарій Андрійович

23

Паламарчук Олександр Андрійович

24

Руднев Станіслав Ігорович

25

Смислов Юрій Сергійович

26

Соколюк Ярослав Олександрович

27

Тесленко Олег Сергійович

28

Томашевський Максим Володимирович

29

Фомін Дмитро Віталійович

30

Чаусов Павло Сергійович

31

Шилін Владислав Михайлович

124 Системний аналіз

САД-31

1

Вавринчук Едуард Миколайович

2

Горна Тетяна Володимирівна

3

Бусел Павло Васильович

4

Горобець Вячеслав Юрійович

5

Гречана Ольга Віталіївна (зам. старости)

6

Грищенко Максим Тарасович

7

Клименко Марко Борисович

8

Купрієнко Єгор Олегович

9

Когут Дмитро Русланович

10

Кожедуб Віталій Олегович

11

Косенко Костянтин Михайлович

12

Лавриненко Сергій Юрійович

13

Морозов Євгеній Олексійович

14

Роговий Владислав Володимирович

15

Ростовецький Євген Семенович

16

Руденко Ярослав Вікторович  

17

Сікорський Олександр Олегович

18

Снурніков Олексій Олександрович

19

Соколюк Михайло Олександрович

20

Сологуб Ярослав Дмитрович

21

Ульяницький Нікіта Олегович

22

Черешневий Іван Дмитрович

23

Царенко Владислав Олегович

24

Шавкун Дмитро Валентинович

25

Шкаруба Михайло Олександрович (староста)

26

Шкіренко Олег Вячеславович

Оцініть новину:
3

Читайте також

Сьогодні ключовим фактором зростання в секторі фінансових послуг є поліпшення цифрового вбудованого входу клієнтів, вхід в систему та загальний огляд ..
Сучасний розвиток інформаційних технологій та широке застосування інформаційно-комунікаційних систем в якості інфраструктури для бізнес-процесів підпр..
Студенти першого курсу факультету Телекомунікацій використовують на лабораторних заняттях смартфони не тільки для розрахунків різних фізичних ..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 1 855
^