Вітаємо майбутніх ПРОГРАМІСТІВ з Днем Знань!

15:58, 03-09-2018

Шановні першокурсники спеціальності Інженерія програмного забезпечення!

Сьогодні у Вас особливий день, день, коли Ви отримали студентські квитки, день, коли Ви вперше прийшли до Державного університету телекомунікацій не на екскурсію, не як абітурієнти, а як  господарі. Тепер Ви - СТУДЕНТИ!

Від усієї душі вітаємо Вас з Днем знань і початком нового навчального року! З цього дня у кожного з Вас починається хоч важка, але дуже захоплююча дорога.: початок самовизначення, реалізації планів, втілення найсміливіших ідей. У цей осінній день, хочемо побажати всім, хто вчиться та вчить, успішного співробітництва, взаємної поваги.

Студентам наполегливості, працьовитості, впевненості у своїх силах і підкорення нових освітніх вершин, а нам, викладачам, мудрості і терпіння, творчого настрою в роботі, щастя і благополуччя, здоров’я та миру!

Хай стане дійсністю все те,

Що сном і мрією здавалось,

Щоб радість праця дарувала

А Бог дав щастя на путі,