Привітання з Днем знань!

08:34, 04-09-2018

Сьогодні у житті нашого університету справді надзвичайно радісна подія: один із найпрестижніших вищих навчальних закладів України зустрічає у своїх стінах нове поповнення студентів, відкриває широку дорогу до нових знань, у прекрасний світ наукового і творчого пошуку.

З особливим теплом кафедра менеджменту хоче привітати першокурсників. У Вас починається нова сторінка життя. Ви зробили перший і найважливіший вибір у житті. Нехай Вам скоряться найвищі вершини і перетворяться у життя найсміливіші задуми. Отримані знання допоможуть Вам не тільки побудувати успішну кар’єру, стати гідними членами суспільства, а й зробити свій особистий внесок у майбутнє України.

Бажаємо всім студентам наполегливості, працьовитості, впевненості у власних силах, прагнення до знань, а всім викладачам – міцного здоров’я, терпіння, творчої наснаги, щастя і благополуччя. Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до студентів та колег!

З повагою та найкращими побажаннями

колектив кафедри менеджменту!

Фотографії