Вручення студентських квитків

15:03, 06-09-2018

В Державному університеті телекомунікацій 3 вересня 2018 року відбулося урочисте вручення студентських квитків студентам першого курсу (група САД-11), що вступили на навчання за спеціальністю 124 – «Системний аналіз». Співробітники кафедри привітали своїх студентів із початком студентського життя в нашому університеті.

Після урочистих заходів відбулася лекція «Вступ до спеціальності», в якій завідувач кафедри Шушура Олексій Миколайович докладно розповів про професію системного аналітика та оновлений зміст підготовки зі спеціальності «Системний аналіз», який впроваджений кафедрою у навчальний процес. На підтвердження того, що університет навчає студентів тому, чому потрібно і так, як потрібно, було наведено актуальні вимоги роботодавців та пояснено, як вони задовольняються при вивченні дисциплін навчального плану.

Особливу увагу було приділено інноваційним змінам, які було упроваджено в останні роки в Державному університеті телекомунікацій, а саме:

• навчання дисциплінам професійного спрямування, починаючи не з третього, а з першого курсу;
  • поглиблене вивчення англійської мови з технічним спрямуванням, як основи професійного спілкування та набуття знань в ІТ-галузі, що забезпечує можливість оволодіти нею на рівні В2;
  • розподіл годин навчального плану з розрахунку - 75% на дисципліни професійної підготовки за спеціальністю і 25% на дисципліни загальної підготовки, в результаті чого студент має отримати вміння та навички роботи з сучасним технічним і програмним забезпеченням та бути готовим до виконання практичних завдань у професійній діяльності;
  • проведення половини часу занять практично на обладнанні останнього покоління, з використанням сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення;
  • включення до програми підготовки матеріалів професійних курсів провідних ІТ-компаній з метою отримання їх сертифікатів за підсумками навчання.

Бажаємо вам плідного, успішного і веселого навчання в нашому університеті.

Колектив кафедри Системного аналізу

Фотографії