ВІТАЄМО МАЙБУТНІХ УПРАВЛІНЦІВ НОВОЇ ФОРМАЦІЇ З ПЕРШИМ НАВЧАЛЬНИМ ТИЖНЕМ!

09:38, 09-09-2018

Кафедра публічного управління та адміністрування щиро вітає всіх своїх студентів із першим тижнем нового навчального року.  Для багатьох із Вас - це перший у житті новий навчальний рік у вищому навчальному закладі.

Ви чесно вибороли своє право на вищу освіту у надсучасному закладі вищої освіти – Державному університеті телекомунікацій. Ви стали на шлях здобуття важливої для країни спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» за принципово новою освітньо-професійною програмою, аналогів якої немає на теренах нашої Батьківщини.

На Вас чекає непростий, але надцікавий шлях інноваційної освіти, яка надасть саме Вам необмежені можливості у реалізації себе як професійного управлінця і у бізнес-структурах, і у державному управлінні. Ми щиро віримо у ваше міцне та яскраве професійне майбутнє, сповнене безліччю ефективних міжнародних контактів, що  призведуть до підкорення всіх бажаних Вами кар’єрних вершин. А ми для цього докладемо всіх зусиль та будемо завжди ділитися своїм досвідом, знаннями та дружніми порадами.

Всім нашим студентам бажаємо міцного здоров’я, натхнення у навчанні, веселих та яскравих студентських років у дружньому колективі своїх одногрупників-однодумців, які неодмінно стануть для всіх вас базисом ділових контактів вашого професійного майбутнього.

З повагою, науково-педагогічний колектив кафедри публічного управління та адміністрування.