ПЕРШІ КРОКИ ДО МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ. КРУГЛИЙ СТІЛ ЗІ СТУДЕНТАМИ – ПЕРШОКУРСНИКАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МАРКЕТИНГ»

13:02, 13-09-2018

Кафедра маркетингу провела засідання круглого столу для студентів першого курсу.

Засідання було організовано для того, щоб першокурсники могли краще познайомитися один з одним, з університетом, із майбутньою спеціальністю.

Кожному з учасників було відведено певну кількість часу, розповісти про себе, про те чим вони займаються та свої захоплення.

Студентів привітав директор інституту Федюнін Сергій Анатолійович

Завідувач кафедри Виноградова Олена Володимирівна розповіла першокурсникам  про університет та  безпосередньо про Навчально-науковий інститут  менеджменту та підприємництва.

Чимало уваги було приділено особливостям навчального плану зі спеціальності, яку вони обрали.

Студенти гр. МРД-11 познайомилися зі своїм куратором. Євтушенко Наталя Олександрівна розповіла багато цікавого, та застосувала прийоми які допомогли студентам відкритись краще.