Новий навчальний рік - нові завдання!

16:58, 14-09-2018

3 вересня приступили до занять усі студенти Державного університету телекомунікацій. Колектив кафедри економіки підприємств і соціальних технологій вітає студентів та викладачів з початком Нового Навчального Року і бажає всього самого доброго.

Цього року університетська аудиторія № 418 вперше прийняла нові потоки першокурсників, а саме групу ЕПД - 11 (спеціальність «Економіка») і групу СТД - 11 (спеціальність - «Соціологія»).

Того ж дня першокурсники познайомились один з одним і з провідними викладачами кафедри, а також з представниками Студентської ради.

Згідно плану у групах ЕПД-11 і СТД-11 відбулися вибори старост.

До питання вибору старости першокурсники поставилися з усією серйозністю. Хороший староста - це дисциплінована, гнучка й дипломатична людина. З одного боку, вона зобов'язана допомагати викладачам і педагогічному складу, з іншого - захищати інтереси своїх одногрупників.

За підсумками голосування старостами були обрані:

• в групі ЕПД-11 - Матвієнко Максим (куратор групи від викладачів - доцент, кандидат економічних наук Воскобоева Олена Володимирівна)
  • в групі СТД-11 - Чорноморець Анастасія (куратор групи від викладачів - доцент, кандидат філософських наук Горпинич Ольга Валеріївна).

Бажаємо Вам, дорогі студенти, всього самого найкращого в новому навчальному році. Вас чекають цікаві, практікооріенторованние курси, нові стажування і, звичайно, дружня і оптимістична атмосфера!

З повагою, колектив кафедри економіки підприємств і соціальних технологій.

Фотографії