Перші кроки в університетському житті майбутньої ділової еліти країни

13:13, 16-09-2018

Кафедра публічного управління та адміністрування цього року прийняла на навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» велику кількість нових студентів. Наша студентська родина майбутніх управлінців суттєво поповнилася.

Дуже раді, що наші новачки є по-справжньому щирі, веселі, добрі, енергійні, життєрадісні та відкриті до освоєння нових вершин майбутнього фаху в нашому прогресивному університеті. Ви дуже згуртувались та подружилися. Вже встигли організувати спільний відпочинок групи на природі.

Ви активно увійшли у навчальний процес та дуже жваво цікавитесь майбутнім фахом та своїм саморозвитком. За півмісяця студентського життя ви вже проявили найкращі якості справжніх сучасних управлінців і прогресивної української молоді.

Тому впевнені, що саме наша ексклюзивна освітньо-професійна програма вашої спеціальності, надасть вам надсучасних управлінських знань, вмінь та навичок та відкриє для вас необмежені можливості у професійній управлінській діяльності високих вітчизняних та європейських рівнів.