Кафедра Комп'ютерної інженерії взяла участь в Міжнародному Гранд Форумі «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Автоматизації » (ВІТ-2018)

09:14, 21-09-2018

20 вересня 2018 року в Києві, в Конгрес-холі Mercure Congress Centre був проведений Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Автоматизації » (ВІТ-2018), куди були запрошені представники кафедри Комп'ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій.

Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Автоматизації » (ВІТ-2018) - є одним з найбільш цікавих і інформаційно насичених ІКТ-подій.

Саме тут розглядаються теми, що визначають розвиток інфокомунікаційної галузі в найближчі роки.

Захід представляє собою ідеальний майданчик для бізнес-комунікацій і покриває всі питання, пов'язані з хмарними технологіями і їх практичним застосуванням, включаючи рішення, послуги, продукти, технології і експертизу.

Хто був запрошений:

• технічні фахівці провідних компаній;
  • керівники приватних та державних IT - компаній.

Всього на Форумі взяли участь 680 запрошених з усього світу.

На Форумі розглядалися питання, пов'язані з хмарними технологіями, дата-центрами, корпоративними комунікаціями, автоматизацією, Індустрія 4.0, інтернет речей, питання зберігання даних, управління корпоративною інформацією і багато інших. https://ciseventsgroup.com/forumy-i-konferencii