Вебінар «Introduction to SQL Server 2019»

10:53, 27-09-2018

Корпорація Microsoft, розробник системи управління базами даних SQL Server, яке використовується при викладанні курсу «Організація баз даних та знань» кафедрою Системного аналізу для студентів Державного університету телекомунікацій, що навчаються за спеціальностями «Інженерія програмного забезпечення» та «Кібербезпека», проводить вебінар на тему «Introduction to SQL Server 2019».

Зареєструйтеся на цей вебінар для екскурсії по Microsoft SQL Server 2019, тепер у режимі попереднього перегляду. Подивіться на нові розширені можливості аналізу та озера даних (data lake), вбудовані до SQL Server, який пропонує інтеграцію з HDFS та Spark аналітикою.

Легко інтегруйте дані з багатьох джерел, включаючи Oracle, MongoDB і Teradata, без переміщення даних за допомогою ETL. Дізнайтеся, як підвищена безпека, продуктивність, масштабованість та доступність SQL Server database engine допоможуть вам керувати критичними програмами та сховищами даних.

Вебінар розрахований на розробників додатків баз даних. Реєстрація за посиланням