Лекція-тренінг "Як писати цікаві статті"

14:10, 28-09-2018

Письменницькі навички - це те, що потрібно кожному студенту. Більш того, такі навички цінуються і в дорослому житті, при прийомі на роботу в різних сферах. Однак при цьому більшість студентів відчувають найбільші проблеми саме в цій галузі, а викладачі рідко приділяють увагу тому, щоб навчити своїх студентів конкретно мистецтва письма.

Тому студентам, особливо першокурсникам, потрібно розвивати ці навички самостійно, і в цьому їм допоможуть поради професіонала.

Найкращою є групова форма роботи, яка ефективно реалізується за допомогою проведення тренінгу. 26 вересня студенти групи ЕПД-11 разом зі своїми кураторами відвідали лекцію-тренінг «Як писати цікаві статті». Лекція для тих, хто хоче навчитися правильно викладати свої думки.

Лектор - журналіст, автор безлічі професійних статей, тренер бізнес-школи PROFI Space - Ірина Чернявська. Вона розповіла гостям про те, для чого потрібні навички написання, які бувають стилі і жанри, а також про те, як правильно структурувати статтю.

Спікер поділилася мотиваційними техніками для новачків, а також дала кілька Лайфхак і порад по створенню матеріалів.

Всім, без винятку, тренінг сподобався. Студенти визнали його інформативним і корисним.