Кафедра Комп'ютерної інженерії взяла участь в IX українському форумі з управління інтернетом

15:48, 28-09-2018

Український Форум з управління Інтернетом (IGF-UA) є національним майданчиком для багатостороннього діалогу з ключових питань управління Інтернетом, таких як стійкість, надійність, безпека, стабільність та розвиток.

Цей захід є продовженням серії Форумів, які були започатковані Генеральним секретарем Організації Об'єднаних Націй у 2006 році і проводяться в різних країнах світу з метою обговорення найбільш важливих проблем розвитку інформаційного суспільства. Представників кафедри  комп`ютерної інженерії було запрошено на форум для обговорення проблем управління інтернетом.

Принципами підготовки IGF-UA та обговорення питань в ході Форуму є багатосторонній діалог  і інформаційна прозорість  на основі консолідації зусиль органів влади, бізнесу, інтернет-спільноти, професійної та академічної еліти задля прискорення впровадження в життя досягнень інформаційних технологій, створення умов для всебічного розвитку інтернет-простору в інтересах суспільства.

В Україні національні Форуми з управління Інтернетом проводяться з 2010 року. Організаторами IGF-UA на неприбутковий основі виступають профільні НДО та центральні органи державної влади у України сфері зв’язку, телекомунікацій, інформатизації та інформаційного суспільства,  при партнерстві та за підтримки підприємств, організацій та установ сфери ІКТ.

Фотографії