Поповнення колективу кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту

14:42, 04-10-2018

Обравши курс на інноваційний зміст навчання, кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту прагне навчати студентів тому, що сьогодні є нагально необхідним на ринку праці. Для цього на кафедрі постійно переглядаються навчальні плани та програми, змінюється зміст занять, що допомагає студентам зорієнтуватися у динамічному світі інформаційних технологій та захисту інформації.

В основі організації навчання на кафедрі є формування колективу науково-педагогічних працівників, які вчать тому, що треба, і так, як треба.

У жовтні 2018 року колектив кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту поповнився новим високопрофесійним та досвідченим співробітником. Наказом ректора Державного університету телекомунікацій Толубка В.Б. на посаду старшого викладача кафедри було призначено Зідан Аміну Мессаудівну, випускницю аспірантури Державного університету телекомунікацій.

Бажаємо Аміні Мессаудівні плідної роботи в дружньому колективі нашої кафедри!