Пошукові системи та користування ними – для студентів-першокурсників

10:43, 11-10-2018

На кафедрі Інформаційних систем та технологій велика увага приділяється доведенню до студентів першого курсу особливостей обраної спеціальності, послідовності вивчення навчальних дисциплін, новітніх та перспективних інформаційних технологій, закономірності розбудови інформаційних ко­мунікацій та розробленню теоретичних і прикладних основ побу­дови і впровадження інтелектуальних інформаційних технологій для створення новітніх систем накопичування, переробки, збере­ження інформації та систем управління. Теоретична та практична підготовка здійснюються на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій роботодавців.

На поточному тижні проведені заняття викладачем Тушич Аліною Миколаївною для студентів першого курсу по Пошуковим системам та користуванню ними, адже особливістю спеціальності Інформаційні системи та технології є пошук, обробка та зберігання інформації, а також вивчення та розробка систем Інтернет речей, що дуже зацікавлює сьогоднішнього абітурієнта при вступі на нашу спеціальність.

В ході занять студентами були розглянуті стратегії та методики професійного інформаційного пошуку, основні методи пошуку інформації в мережі Internet, розглянута модель Web-простору, вивчені основи роботи з пошуковою системою Google, пошукові сервіси глибинного Web. Студенти набули практичних навиків пошуку інформації у мережі Internet, використовуючи різні види пошукових систем; створювати Google-аккаунт; користуватися Google-диском, створювати на ньому папки, відкривати доступ іншим користувачам до папки; створювати Google-документ та Google-таблицю; виконувати пошук за зображенням.

Саме фахівці з пошуку та обробки інформації в Internet повинні мати досвід проведення аналітичних і порівняльних пошуків за різними категоріями; вміти грамотно, швидко і якісно знаходити інформацію в мережі Інтернет; володіти навиками роботи по контенту сайту.

Дані знання та навики матимуть важливе значення для формування у студентів першого курсу стійких мотивів та прагнень глибоко оволодіти обраною спеціальністю!