Вебінар «Спрощення відслідковування змін даних за допомогою InterBase»

12:38, 11-10-2018

Компанія Embarcadero Technologies, розробник системи управління базами даних InterBase, яка використовується при викладанні курсу «Організація баз даних та знань» для системних аналітиків, проводить вебінар на тему «Спрощення відслідковування змін даних за допомогою InterBase», який відбудеться 17 жовтня 2018 року о 20:00-21:00.

Розробники мобільних додатків стикаються з проблемами скорочення мережевого трафіку і пов'язаними з цим витратами на синхронізацію даних додатків.

Відстеження того, які дані змінилися, і як часто перевіряти наявність оновлень може бути перешкодою як під час розробки, так і при використанні.

Коли ваша база даних масштабується, перешкоди для відстеження даних стають більшими і вимагають складних рішень, тригерів, timestamp-таблиць тощо.

Існує більш простий спосіб контролювати синхронізацію даних: InterBase Change Views.

InterBase Change Views використовує новий підхід до відстеження змін даних на стороні клієнта і на стороні сервера. Розроблений для синхронізації у мобільному світі, Change Views дає змогу переосмислити методи та обмеження, що пропонуються для відстеження змін даних, зменшуючи час вашого планування та розробки, одночасно підтримуючи швидкий і дуже масштабований захищений движок бази даних.

Вебінар розрахований на розробників додатків баз даних. Реєстрація за посиланням