Від стратегії до практики: науково-методичний семінар кафедри документознавства та інформаційної діяльності

12:43, 11-10-2018

10 жовтня 2018 року на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності відбувся черговий науково-методичний семінар «Інформаційна діяльність, освіта, технології у сучасному суспільстві: стратегії і практики».

Актуальність проведення заходу на зазначену тему зумовлена викликами сучасного суспільства, в якому інформація та інформаційні технології все більше набувають ролі соціально-значущого ресурсу, потребують висококваліфікованих фахівців, які б вільно володіли інформаційно-комунікаційними технологіями та ефективно їх використовували у своїй професійній діяльності.

Викладачі кафедри обговорили низку питань щодо актуальних запитів сучасного ринку праці та інформаційної освіти студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та студентів Державного університету телекомунікацій загалом. Зокрема, було акцентовано увагу на необхідності та важливості інформаційної освіти студентів та можливості подальшого застосування набутих знань та умінь молоддю у практичній діяльності, що є запорукою успішного формування фахівця та його професійної реалізації на сучасному ринку праці.