Участь представників кафедри УІКБ у роботі конференції з кібербезпеки та технічному колоквіумі за сприяння ПРООН та Форуму FIRST

11:14, 12-10-2018

9-11 жовтня представники кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою приймали участь у роботі конференції з кібербезпеки та технічному колоквіумі за сприяння Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) і Форуму команд реагування на інциденти інформаційної безпеки (FIRST), членом якого є CERT-UA.

Протягом роботи конференції розглядалися актуальні питання щодо поліпшення стану кібербезпеки та стійкості критичної національної інфраструктури.

З учасниками технічного колоквіуму було проведено дводенний тренінг з питань формування спроможності та навичок реагування на кіберінциденти, управління командою реагування на інциденти інформаційної безпеки.