Запрошуємо на перспективну ІТ-спеціальність!

09:20, 13-07-2018

Шановний абітурієнте!

На ринку праці стрімко набуває популярності нова ІТ спеціальність  - 124 «Системний аналіз».

Жодне підприємство не може успішно розвиватися без постійного аналізу стану справ в компанії та системного планування його розвитку. У найближчій перспективі інформаційні технології мають забезпечувати для підприємств прийняття рішень на основі обробки великих обсягів накопичених даних. Для розробки і супроводу таких систем потрібні фахівці з широкою підготовкою та глибокими знаннями в галузі програмування, аналізу даних, економіки, штучного інтелекту.

Фахівці з системного аналізу проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують та підтримують роботу інформаційних систем. Саме таких фахівців, які поєднують ґрунтовні знання з розробки та використання інформаційних технологій з умінням глибокого аналізу роботи підприємств, не вистачає на ринку праці України. Тому робоче місце Вам буде гарантоване, а заробітна плата буде в рази вища, ніж середня зарплата в державі.

Підготовку фахівців з системного аналізу здійснює Державний університет телекомунікацій.

Обсяг державного замовлення становить 10 осіб на 1 курсі.

Вартість навчання за контрактом на денній формі – 6950 грн. за семестр, на заочній формі – 4250 грн. за семестр.

На основі ОКР «Молодший спеціаліст» можливий вступ на 2 або 3 курс.

Кваліфікація: 3121 «Фахівець з інформаційних технологій»

Студенти спеціальності «Системний аналіз» в основному вивчають:

• програмування і тестування
  • комп’ютерні системи та мережі
  • розробку інтернет-технологій
  • бази даних та знань
  • аналіз даних і системи підтримки прийняття рішень
  • економіку підприємств, облік та логістику
  • проектування та впровадження інформаційних систем
  • менеджмент проектів
  • ділові комунікації та управління персоналом

Завдяки широким та комплексним знанням в галузі інформаційних технологій, посиленій практичній підготовці, поглибленому вивченню англійської технічної мови та отриманим під час навчання сертифікатам провідних ІТ компаній: ІВМ, Oracle, Hewlett Packard, Cisco, випускники Державного університету телекомунікацій зі спеціальності «Системний аналіз» мають найкращі можливості для працевлаштування.

Фахівці з системного аналізу можуть працювати аналітиками, програмістами, адміністраторами баз даних, системними адміністраторами у відділах інформаційних технологій та в аналітичних підрозділах підприємств та організацій, банків, органів державного управління, силових структур.

Більш детальну інформацію про спеціальність «Системний аналіз» та особливості навчання в Державному університеті телекомунікацій можна отримати за посиланням.