Заняття з англійської мови для аспірантів кафедри ІСТ

15:17, 18-10-2018

На першому місці за популярністю серед іноземних мов непорушно стоїть англійська мова - офіційна мова міжнародного бізнесу та торгівлі, Інтернету і техніки, науки і мистецтв. Англійська мова використовується при заповненні анкет, складанні резюме, у діловому та приватному листуванні. У всіх транснаціональних компаніях англійська мова - загальнокорпоративна мова, якою успішно користуються для спілкування з керівництвом і для зв'язку з філіями в різних країнах.

Вакансії фахівців сфери IT знаходяться в топ-списках найбільш затребуваних на ринку праці з одним з найбільших рівнів заробітної плати.  При цьому основною робочою мовою і одночасно мовою повсякденного спілкування є англійська.

Аспіранти кафедри Інформаційних систем та технологій Тушич Аліна Миколаївна, Миколайчук Віра Романівна,Чорна Валентина Миколаївна під керівництвом завідуючого кафедри Іноземної мови Семенова Юрія Миколайовича успішно проходять заняття з англійської мови, які розпочалися 03 жовтня 2018 року. Заняття передбачають ознайомлення із теорією, активну практичну роботу по закріпленню нових знань, чисельні цікаві домашні вправи для самостійного опрацювання. В ході занять використовується сучасний комунікативний підхід для вивчення мови, що забезпечує досягнення необхідного рівня іншомовної компетенції, створені умови як для вивчення англійської мови технічного спрямування, так і досягнення володіння іноземною мовою на рівні В2, завдяки чому є можливість отримання додаткових переваг для працевлаштування не тільки у вітчизняних, але і в міжнародних кампаніях.

В цілому, всі працівники кафедри плідно працюють над вивченням іноземної мови, використовуючи літературу, рекомендовану фахівцями кафедри іноземних мов.

Володіння англійською мовою є важливим чинником, що суттєво збільшує конкурентоспроможність на ринку праці серед фахівців у сфері інформаційних технологій.