Державний Університет Телекомунікацій

Сертифіковані курси «1С: Зарплата і управління персоналом 8.2» для студентів кафедри Менеджменту

З 06.10.2018 по 12.10.2018 на кафедрі Менеджменту пройшов тиждень сертифікованих курсів "1С: Зарплата і управління персоналом 8 для України".

Всі заняття проходили в веселому, творчому настрої. За весь час було зроблено багато помилок по створенню власного підприємства, але як відомо "на помилках вчаться".

Наша група складалася з різних людей, починаючи від студентів і викладачів закінчуючи самими співробітниками компанії ТОВ "ПРОКОМ" які приєдналися до нас з метою підвищення кваліфікації.

Присутній колектив об'єднав всі зусилля в досягненні мети, а саме в якісному та професійному вивченні програми "1С: ЗУП 8.2".

І звичайно ж хочеться висловити величезну подяку прекрасному викладачеві Валентині Петрівні, яка приїхала з міста Запоріжжя, для того щоб передати нам свої знання і досвід.

В кінці проходження курсу всі учасники отримали свідоцтва про повне прослуховування курсу "1С: Зарплата і управління персоналом 8 для України" (редакція 2.1) і готуються до складання іспиту для отримання сертифікату «1С: ЗУП Професіонал".


Фотографії

Оцініть новину:
12

Читайте також

В умовах соціально-економічних перетворень, що відбуваються в країні, підвищуються вимоги до відповідності рівня підготовки фахівців у вищих навчальни..
Тільки в Державному університеті телекомунікацій студенти першого курсу вже вміють практично застосовувати знання, отримані усього за два місяці навча..
Підготовка фахівців у вищих навчальних закладах в умовах глобалізації повинна спиратися на досвід та потреби роботодавців багатьох країн. Одним з сусі..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 547
^