Чергове засідання наукового студентського гуртка «Управління інформаційною безпекою» на кафедрі УІКБ

10:21, 19-10-2018

На кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Управління інформаційною безпекою».

За побажаннями студентів обговорювалися положення Загального регламенту захисту даних Європейського Союзу.

З 25 травня 2018 р. застосовуються положення Загального регламенту захисту даних (англ. General Data Protection Regulation, GDPR; Regulation (EU) 2016/679) щодо захисту персональних даних усіх осіб в межах Європейського Союзу та Європейської економічної зони.

Регламент також стосується експорту персональних даних за межі ЄС і ЄЕЗ.

Даний Регламент встановлює норми, пов'язані із захистом фізичних осіб щодо обробки персональних даних і норми, що стосуються вільного переміщення персональних даних. Також Регламент захищає основні права і свободи фізичних осіб, і, зокрема, їх право на захист персональних даних.

25 квітня 2018 р. затверджено офіційний український переклад Регламенту.

Тематика засідання викликала жваве обговорення та дискусію у студентів.