Екскурсія в рамках підготовки фахівців зі спеціалізації «Супутникові технології та навігаційні системи»

14:16, 26-10-2018

В рамках підготовки фахівців зі спеціалізації «Супутникові технології та навігаційні системи» 23 жовтня 2018 року з студентами навчальної групи ТСД-36 була проведена екскурсія в музей Космонавтики.

Студенти познайомилися з історією розвитку космонавтики, створенням космічних систем та технологій, а також з перспективами розвитку космічної галузі України і можливостями участі студентів в космічних наукових програмах.

Музей космонавтики налічує багато унікальних експонатів, таких як космічні апарати в яких літали перші космонавти та космічні апарати для проведення наукових досліджень, двигуни  ступенів ракет та інше обладнання.

Студенти отримали велике задоволення від екскурсії, та мали можливість дізнатися біографії конструкторів космічних апаратів,  як саме, і головне – ким, вони використовувалися.