Іноземні слухачі Державного університету телекомунікацій на екскурсії «Київ – столиця України»

10:25, 29-10-2018

На початку осені група іноземних слухачів Підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій відвідала тематичну екскурсію «Київ – столиця України» із викладачами кафедри української мови. У кожну пору року Київ неймовірно гарний, проте восени він особливо привабливий, адже жовтогарячі відтінки яскравого осіннього листя у світлу теплу сонячну погоду створюють атмосферу затишку й спокою в місті, запрошуючи киян та гостей столиці на прогулянку.

Прогулянка містом мала не лише теоретичний аспект спрямування, а й практичний, оскільки іноземні слухачі наживо познайомилися з поняттям «золота осінь в Україні», відвідавши одне з наймальовничіших місць у Києві - Пейзажну алею. Декор алеї, а саме: скульптури гігантських котів-стоногів, слонів-фонтанів, горобців та зебр вразив іноземних слухачів своєю оригінальністю, казковістю та яскравими кольорами. Іноземні слухачі із задоволенням відпочивали на лавках у формі кролика, кота і ворони.

Оглянувши фантастичних жителів одного з найкрасивіших куточків столиці, екскурсанти спустилися до Подолу оновленими сходами. Мандрівка вулицями Подолу,  краєвиди якого відкриваються з пагорбів Верхнього міста, відкрила для іноземних слухачів нові історичні місця Києва, серед яких були й пам’ятники Г.С. Сковороді та П.К. Сагайдачному.