Студенти та викладачі кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки відвідали виставку «Безпека 2018»

14:14, 31-10-2018

ХХІІІ Міжнародна виставка індустрії безпеки «Безпека 2018» проходить за підтримки Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, а також Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, й інших галузевих організацій та асоціацій.

Тут представлені новітні розробки від зарубіжних і вітчизняних виробників: технічні системи та засоби безпеки, системи відеоспостереження, контролю доступу, охорони периметра, пожежної безпеки, а також банківська безпека, активне і пасивне мережеве обладнання.

Старший викладач кафедри ІКБ Хмелевський Р.М. в рамках проведення занять з дисципліни «Захист від шкідливого програмного засобу» провів знайомство студентів груп БСД-21 і СЗД-21 з можливостями представлених на виставці систем інформаційної безпеки. Біля стендів Державної служби спеціального зв’язку, Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України, EUROPEAN SECURITY TRADING, MAGAL SECURITY SYSTEM та інших представників викладач зупинив увагу студентів на сучасних питаннях щодо провідних рішень в застосуванні програмних, клієнт-серверних технологій захисту інформації в галузі безпеки інформації. Студенти послухали провідних спеціалістів цих організацій.