XI МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2018

11:14, 01-11-2018

Науково-викладацький склад кафедри енергоефективних технологій, нагадує і запрошує разом з Нами відвідати XI Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2018 » - ключова подія на території України в сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива відбудеться в м.Києві 6 - 8 листопада 2018 року на найбільшому в Україні міжнародної виставковому майданчику.

Наша країна має вражаючий потенціал ринку регенеративної енергії і «зелених» проектів та має одну з найпрогресивніших законодавчих баз у сфері відновлюваної енергетики, що містить економічні преференції. За оцінками експертів, Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність» викликає величезний інтерес у професійного співтовариства, інвесторів і самого широкого кола фахівців.

Місце проведення:

Україна, м.Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»

Міжнародний виставковий центр, павільйон № 2, вхід 2-A

Режим роботи виставки:

6-7 листопада: з 10.00 до 18.00 (вхід до 17.30)

8 листопада: з 10.00 до 17.00 (вхід до 16.30)

Якщо Вас це зацікавило, звертайтеся на кафедру енергоефективних технологій, де Іваніченко Є.В. відповість на всі питання, які будуть.