Перший крок в трудову діяльність

11:05, 07-11-2018

Найважливіший результат навчання будь-якого фахівця - це можливість застосувати його знань, навички та вміння на сучасному ринку праці. Викладацький склад кафедри МВТ розуміє, що навіть найсучасніші теоретичні знання поступаються практичним умінням роботи з будь-яким видом комунікаційного обладнання. У зв'язку з цим в програми навчання спеціалізованих предметів закладені не тільки заняття на обладнанні навчальних лабораторій університету, а й ознайомлення з теоретичною частиною і обладнанням партнерів-роботодавців кафедри.

Так, 31.10.2018 року, завідувачем кафедри МВТ була організована зустріч студентів п'ятого курсу (денної та заочної форми навчання) з фахівцями компанії Giraffe (ТОВ «Інтелектуальні телекомунікації»). Раніше кафедра вже обговорювала основні моменти співпраці і тепер, зроблено перший крок до пізнання майбутньої професії.

На зустрічі студенти прослухали лекцію провідних фахівців компанії, ознайомилися з обладнанням і його характеристиками, які експлуатує компанія, а також дізналися, в чому полягає діяльність таких професій як оператор, інженер з технічної експлуатації обладнання та інженер з планування та оптимізації мережі.

Варто зазначити, що представники компанії Giraffe також цікавилися знаннями наших майбутніх фахівців і у зв’язку з відмінним розумінням процесів, знанням обладнання та умінням працювати з програмними комплексами, керівництвом компанії Giraffe і університетом телекомунікацій було запропоновано видати сертифікати компанії найактивнішим і ініціативним студентам.

Фотографії