Залучення фахівців до проведення практичних занять

14:54, 07-11-2018

5 листопада 2018 року з метою підвищення якості освітнього процесу й покращення його практичної складової доцентом кафедри менеджменту, к.е.н. Пісковець О.В. було проведене практичне заняття з дисципліни «Адміністративний менеджмент»  для студентів групи МНД-31 із залученням практиків – фахівців.

Під час проведення практичного заняття студенти відвідали         Ірпінську міську раду, зокрема Центр надання адміністративних послуг громадян з метою ознайомлення роботи ЦНАПу, діяльності депутатів та їх помічників-консультантів.

Студенти особисто ознайомили з особливостями  роботи  начальника відділу звернень громадян Андросенко Людмили Іванівни, депутата Ірпінської міської ради Кременчук Віолетти Віталіївни та її помічника-консультанта Токар  Ірини  Вікторівни.

Практичне заняття пройшло на високому рівні, а використання досвіду практиків дозволило досягти високого рівня сприйняття навчального матеріалу, викликало у студентів особливу зацікавленість та спонукало до жвавого обговорення.

Такі практичні заняття  сприяють формуванню фахових компетентностей студентів, є запорукою  отримання змістовних знань з  дисципліни та набуття практичних навичок відповідно до запитів роботодавців та викликів сьогодення.