Ознайомча практика студентів заочної форми навчання групи СЗЗ-31

12:59, 13-11-2018

Студенти заочної форми навчання групи СЗЗ-31 відвідали Комплексне науково-дослідне відділення захисту інформації «Бар’єр» Публічного акціонерного товариства «Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів» (ПАТ «НДІ ЕМП») з метою ознайомчої практики.

ПАТ «НДІ ЕМП» є провідним підприємством України за напрямком розробки апаратури реєстрації та передачі інформації, в тому числі в захищеному виконанні, має Музей власних розробок, унікальне екрановане приміщення для проведення досліджень і випробувань, спеціально обладнані навчальні класи, де проводяться практичні та лабораторні заняття, отже, студентам було з чим ознайомитись і чому навчитись.

Колектив кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту висловлює глибоку подяку Провозіну Олександру Петровичу та Оксютенко Андрію за приділену увагу, змістовні пояснення і бажає їм подальших творчих успіхів.