Студенти Державного університету телекомунікацій отримують тільки якісні та сучасні знання!!!

09:37, 16-11-2018

Сфера IT досить швидко розвівається, отже якщо ти бажаєш йти в ногу з життям та з розвитком інформаційних технологій – ти мусиш постійно розвиватися!

13 листопада 2018 року в Актовій залі Державного університету телекомунікацій відбувся семінар «Створення додатків для програмованих мереж», який провів програмний спеціаліст DevNet, Cisco Україна Олексій Борисенко.

В рамках семінару нашим студентам розповіли про новий надсучасний напрямок в управлінні та програмуванні обладнання.

В програмі семінару були розглянуті наступні питання:

• розвиток програмованої інфраструктури, актуальні потреби ринку;
  • використання API для програмування пристроїв і сервісів;
  • продуктове мислення;
  • формування професії NetDevOps — компетенції, попит, можливості розвитку.

Офіційний портал Cisco DevNet https://developer.cisco.com/

Семінар був досить цікавим, доказом того є те, що були присутні студенти наступних спеціальностей: Комп’ютерна інженерія, Інформаційні систем та технології, Інженерія програмного забезпечення, Системний аналіз, Комп’ютерні науки, Телекомунікації та радіотехніка, Кібербезпека.

Дуже дякуємо компанії Cisco за підтримку нашого університету!

Фотографії