Семінар ІВМ: Digital Identity Trust Meetup — Kyiv

10:35, 16-11-2018

Сьогодні ключовим фактором зростання в секторі фінансових послуг є поліпшення цифрового вбудованого входу клієнтів, вхід в систему та загальний огляд веб-сторінок, незважаючи на зростаючу динаміку кібер-загроз. Але як це можна організувати?

13 листопада 2018 в офісі IBM Україна відбувся цікавий семінар, який був присвячений протидії шахрайству в системах Дистанційного банківського обслуговування (ДБО).

Спікерами були спеціалісти з ІВМ-розвідки кіберзагроз, які розповідали про:

• сучасні загрози, останніх моделях і методиках роботи шахраїв у Європі та країнах СНД;
  • бачення компанії ІВМ процесу комплексного забезпечення безпеки клієнта;
  • приклади впровадження подібних технологій в банках Східної Європи.

Захід відбувся при підтримці команди IBM Trusteer, яка займається протидією шахрайству по всьому світу.

ІBM Trusteer пропонує платформу, яка допомагає виявляти нових та довірених клієнтів, а також захищати від шахрайства транзакції у режимі omni channel кінцевого користувача. Він підтримує понад 500 організацій по всьому світу і керує понад 40 мільярдами примірників доступу до додатків та один мільярд користувацьких сеансів на місяць. У IBM Trusteer твердо вірять, що створення цифрової довіри в стратегію бізнесу є ключовим фактором, який сприяє цифровому його зростанню.