Підвищення кваліфікації завідуючого кафедри УІКБ Курченка Олега Анастасійовича

11:59, 16-11-2018

Після успішного проходження онлайн-курсів від експертів Microsoft в липні 2018 року завідувач кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою Курченко О. А. отримав сертифікат компанії Microsoft Virtual Academy.

Навчальний курс безпеки призначений для ІТ-професіоналів та співробітників служби безпеки (ССБ), які хочуть залишатися в курсі останніх концепцій і технологій, пов'язаних з безпекою даних та зберегти свої навички безпеки від сучасних інформаційних  загроз.

Завдяки Схемі навчання, яка  надана експертами від Microsoft, були отримані навички роботи з новітніми технологіями за допомогою відеоуроків, демонстрацій, тестів та ін., що підтверджується  сертифікатом з емблемою MVA.

Набуті знання успішно можна застосовувати в інноваційному змісті навчальних дисциплін, пов'язаних зі спеціальністю Кібербезпека.

Колектив кафедри вітає Курченка Олега Анастасійовича з отриманням сертифікату!