Підготовка науково-педагогічних і наукових кадрів вищої кваліфікації на кафедрі УІКБ в навчальному 2018/2019 році

12:30, 16-11-2018

На кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою працює студентський науковий гурток «Актуальні проблеми та перспективні напрями управління інформаційною та кібернетичною безпекою» (з 01.09.2018р.  керівник гуртка - доцент кафедри, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Щебланін Юрій Миколайович).

Робота гуртка спрямована на забезпечення інноваційного змісту навчання студентів у навчальних дисциплінах кафедри.

Темами засідань гуртка є:

• Використання блокчейн-технологій в системі управління інформаційною безпекою підприємства (організації).
  • Інформаційні технології управління безпекою електронного документообігу на підприємстві.
  • Методика організації моніторингу загроз в системі управління інформаційною безпекою об’єктів критичної інфраструктури.
  • Сучасні технології та програмні засоби управління інформаційною безпекою в банківських установах.
  • Модель управління інформаційною безпекою системи протидії промисловому шпигунству.
  • Безпека в мережі: як Україна контролює кіберпростір.
  • Модель оцінки поточного рівня загроз інформаційній безпеці підприємства на основі методу аналізу ієрархій.
  • Рекомендації щодо організації об’єктивного контролю роботи адміністратора інформаційної безпеки підприємства та ін.