Ерудованість, креативність і оригінальність студентів менеджерів до ДНЯ СТУДЕНТА!!!

14:37, 16-11-2018

14 листопада 2018 року кафедрою менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій було проведено BRAIN-RING 2018 між студентами денної форми навчання спеціальності 073-Менеджмент групою МНД-21. Куратор групи Маковецька Ірина Миколаївна в 415 аудиторії провела інтелектуальну гру-змагання між двома командами. Кожна з команд виділилась креативністю та оригінальністю:

• Команда «Маркери»
    Девіз – Ми пишемо історію наших перемог.
  • Команда «Бізнесмени»
    Девіз – Давно зрозуміти Всім пора, що основа бізнесу – це гра!

Брейн-ринг – це інтелектуальна гра-змагання між командами, яка передбачає правильну відповідь на запитання. Ідея гри двух команд належить В. Ворошилову. Перша гра відбулася між дніпропетровським і одеським клубами “Що? Де? Коли?”. Саму назву гри придумали в Дніпропетровську Б. Бородін, О. Балазанова, М. Білоцерківська та О. Рубін 1987 р. після перших міжнародних ігор “Що? Де? Коли?”. Вони ж зареєстрували перші правила цієї гри в 1988 р.

В Державному університеті телекомунікацій не тільки навчають правильно, а й дають можливості для розвитку своїх здібностей та розвивають загальну ерудицію та швидкість реакції.

Протягом інтелектуально-пізнавальної гри були розглянуті не лише питання з менеджменту, а й цікавинки світу.

Гра відбувалася в 4 етапи:

• менеджмент і світ;
  • бізнес-середовище;
  • пізнай себе;
  • міф чи факт.

Також студентів оцінювали ще й за креативність та представлення своєї команди. Оцінювали команди педагоги кафедри менеджменту, а саме: завідувач кафедри, д.е.н., професор Гудзь О.Є., д.е.н., професор Стецюк П.А., к.г.н., доцент Глушенкова А.А. та асистент кафедри Маковій В.В.

Така гра була приурочена до дня студента! Студенти  другого курсу спеціальності 073-Менеджмент із задоволенням поринули у світ інтелекту та ерудованості. В групі МНД-21 відповіді були чіткими та аргументованими.

Перемогу здобули МАРКЕРИ, які довели що саме вони є найкращими менеджерами та знають свою спеціальність краще за будь інших людей. Переможці були відзначені та нагороджені грамотами та солодкими призами.

Обидві команди гідно виступили та показала, що знання - це сила!

Кафедра менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій щиро дякує всім студентам, які так завзято боролися за перемогу в інтелектуальній грі BRAIN-RING 2018 та показали гідне ставлення до своєї майбутньої професії.

Щиро вітаємо Вас, дорогі наші студенти, з Вашим днем – ДНЕМ СТУДЕНТА!!!

Бажаємо Вам успіхів у навчанні та наукових звершень!!!

Фотографії