Стажування студентів 4-6 курсів спеціальності Кібербезпека в Райффайзен Банк Аваль

14:43, 16-11-2018

Райффайзен Банк Аваль запрошує студентів 4-6 курсів спеціальності Кібербезпека взяти участь у програмі стажування! Програма триває - 6 місяців, за гнучким графіком, можна поєднувати з навчанням (20-30 годин на тиждень), стажування оплачується.

• оплачуємо стажування, цінуємо твій час
  • під час навчання вдосконалимо твої Soft skills
  • запропонуємо тобі офіційне працевлаштування, якщо ти показував успіхи в стажуванні

Відбір на другий сезон стажування розпочато! Перші «випускники» вже успішно працюють та отримують справжній досвід. Приєднуйся до нас, лідерів банківського сектору, та встигни надіслати резюме на Отправить резюме, вказавши бажаний напрямок.

Ми пропонуємо стажування за напрямком:

• Інформаційна безпека

Зможемо познайомитись з тобою, якщо ти:

• студент 4-6 курсів, спеціальність Інформаційна безпека
  • відкритий до справжнього досвіду та навчання
  • володієш англійською мовою на рівні Intermediate (для розуміння документації)

Ми цінуємо своїх стажерів, тому:

• програма триває - 6 місяців
  • стосовно графіку, то він гнучкий, можна поєднувати з навчанням (20-30 годин на тиждень), домовимось
  • оплачуємо стажування, цінуємо твій час
  • під час навчання вдосконалимо твої Soft skills