Студенти групи РТД-41 розробили радіоприймач

17:52, 18-11-2018

Студенти групи РТД-41 Балюк Дмитро, Борисенко Леонід, Корж Андрій, Тимошенко Ілля, Чорний Дмитро, Шедій Костянтин працювали над розробкою радіоприймача. Робота виконувалась на практичних заняттях з предмету «Системи телерадіомовлення». Студенти набули як практичних так і теоретичних навиків.

Приймач виконаний на базі Arduino Uno — це платформа для розробки власних електронних приладів або конструкцій управління та автоматизації. Дана платформа використовує мікроконтролер ATmega328 з тактовою частотою 16МГц, програмується даний мікроконтролер за допомогою роз’єму USB на платі безпосередньо через ПК, що і робить його зручним для використання і розробки в домашніх умовах. Додатково використовується FM-модуль TEA5767, робочий діапазон частот 76 - 108 МГц, який підключений до мікроконтролера по I2C шині. Для індикації робочої частоти та рівня сигналу використовується LCD дисплей. Управління частотою здійснюється за допомогою кнопки встановленої на платі. Додатково на модулі TEA5767 присутні два роз’єми для підключення зовнішньої антени та динаміка.